KRIOTERAPIA WŁOSÓW HAIR.TOXX

Pionierska technologia, która zamraża uszkodzenia włosów.

Zabieg stworzony do regeneracji ekstremalnie zniszczonych włosów.

Do zabiegu krioterapii włosów wykorzystujemy urządzenie Frozen Machine, które generuje temperaturę -16 stopni. Powszechnie wiadomo, że temperatura ujemna zmienia stan skupienia wody z ciekłego w stały i to właśnie ten efekt "skurczu" wykorzystujemy podczas zabiegu krioterapii, aby wtłoczyć w głąb włosa kwas hialuronowy oraz inne substancje odżywcze zawarte w kosmetykach Hair.TOXX. Ujemna temperatura wytwarzana przez urządzenie FROZEN MACHINE działa na wewnętrzną i zewnętrzną warstwę włosa, koryguje, odnawia i wypełnia zniszczone tkanki. Włosy odzyskają blask, jedwabisty połysk i strukturę oraz zyskają dodatkową ochronę przed czynnikami zewnętrznymi.

Włosy po zabiegu będą:
ODBUDOWANE | ELASTYCZNE | MIĘKKIE | MIĘSISTE | LEKKIE | LŚNIĄCE
Po zabiegu krioterapii włosy są miękkie, mięsiste, a jednocześnie lekkie. Odbudowane mostki dwusiarczkowe sprawiają, że włosy są mocne, elastyczne
i gotowe na kolejne metamorfozy. Jest to całkowicie bezpieczny zabieg, który nie zmienia struktury włosów, co oznacza, że loki odzyskają swój skręt i zostaną pięknie podkreślone oraz nawilżone, a włosy proste będą wygładzone i pełne blasku.

 

166304844-3966679656787004-8907967537261052397-n

Studio Urody Orchidea

Fryzjerstwo Kosmetologia

Strzeszyńska 86, Poznań

tel. 503 500 316