PEELINGI MEDYCZNE – MESOESTETIC, NEOSTRATA

 

EKSFOLIACJA kwasami to peeling polegający na usunięciu defektów kosmetycznych lub zmian chorobowych zlokalizowanych w obrębie naskórka i skóry właściwej. W tym celu wykorzystuje się specjalne preparaty, których działanie polega na złuszczeniu martwej warstwy naskórka. Są to m.inn. kwas glikolowy,kwas mlekowy,kwas migdałowy, kwas salicylowy. Wymienione substancje przenikają w głąb skóry, wpływając w ten sposób na przebudowę kolagenu i elastyny,co możliwia odnowę naskórka i skóry. Wykonując serię peelingów można w łatwy i szybki sposób zlikwidować oznaki starzenia, a także usunąć przebarwienia, drobne zmarszczki czy też problemy z trądzikiem. 

 

WSKAZANIA:

*skóra sucha, szara, pozbawiona blasku,
*trądzik (w przypadku braku zmian ropnych),
*przebarwienia powierzchniowe,
*rogowacenie przymieszkowe,
*zmniejszone napięcie i elastyczność,
*cera tłusta,
*łojotok,
*skóra zmęczona.

MANDELIC PEEL 30% KWAS MIGDAŁOWY Z CYTRYNOWYM

Profesjonalny peeling chemiczny wykazujący działanie oczyszczające, delikatnie złuszcza i intensywnie podwyższa poziom nawilżenia w skórze. Zwiększa elastyczność oraz jędrność skóry. Redukuje powierzchowne zmarszczki oraz przebarwienia, objawy fotostarzenia, a także zmniejsza rozszerzone pory.

 

LACTIC PEEL 30% KWAS MLEKOWY 

Profesjonalny peeling chemiczny o intensywnym działaniu nawilżającym, rozświetlającym i odmładzającym. Kwas mlekowy delikatnie złuszcza, wyrównuje nierówności skórne oraz redukuje powierzchowne przebarwienia. Zabieg polecany przede wszystkim dla osób z odwodnioną, pozbawioną blasku skórą oraz z objawami starzenia. Idealnie koryguje niedoskonałości skóry dojrzałej.

GLYCOL PEEL 35% KWAS GLIKOLOWY

 Kwas glikolowy działa uelastyczniająco i wygładzająco oraz przeciwzapalnie.

*działa na zmiany trądzikowe, redukując stany zapalne oraz zmiany potrądzikowe,

*reguluje pracę gruczołów łojowych. W wysokich stężeniach działa na skórę właściwą, wpływając na pracę komórek syntezujących kolagen i elastynę.

*zwiększa gęstość skóry i wpływa na odmładzanie,

*ułatwia przenikanie innych substancji aktywnych w głąb skóry.


 

Studio Urody Orchidea

Fryzjerstwo Kosmetyka Solarium

Strzeszyńska 86, Poznań

503-500-316 lub 61-842-93-83